Mládež v Bakově a muži u Plzně

04.05.2024
Řevnická mládež jela v sobotu do Bakova získat body pro dorostence a starší žáky. A to se povedlo. Dorostenci vyhráli 34:13  a starší žáci 16:13. Mladší žáci jsou v záběhu a házenou si teprve osahávají a nebylo překvapení, když domácím podlehli 6:22. Druholigoví borci jeli sehrát zápas do Kyšic. Museli si půjčit dorosteneckého brankáře, aby neutrpěli debakl. Drželi se jen v první půli, která skončila 12:7, ale ve druhé půli útočníky opustila přesná muška a i přes dobře vypracované šance netrefovali zařízení. Prohráli 26:10.

V neděli jeli muži do Ejpovic. Výsledek, hlavně poločas nevypadal moc hezky, ale nebylo to hrou jako takovou, jen jsme všechny tutovky naházeli do brankáře nebo do tyčí nebo zcela mimo zařízení. Druhá půle byla o něco úspěšnější, prohráli jsme 15:25 po poločase 5:11.