A jak to dopadlo v Modřanech a Podlázkách?

14.05.2017

V Modřanech se odehrál nejprve hodně dramatický zápas mužů, ve kterém jsme tahali za kratší konce kaniček a hlavně v obraně jsme mladý útok Modřan nedokázali eliminovat. V útoku jsme však k zápasu přistoupili také dost benevolentně hlavně v začátcích obou poločasů. Ten první jsme ještě srovnali na 15:15, ale ve druhém byla útočná nedisciplinovanost mnohem závažnější a srovnat už nebylo z čeho, domácí zvítězili 27:23.

Ve druhém zápase se předvedli naši nejmladší žáčci a zvítězili 16:12.

Starší žáci zopakovali drama z prvního zápasu a s domácími se neustále střídali ve vedení o jeden až dva góly, konec však patřil našim hráčům, kteří ubojovali vítězství 23:21.

V neděli jeli mladší žáci do Podlázek na dvojzápas se svými tradičními soupeři. S Bakovem však naši střelci nedokázali vystřelit mimo brankáře a obrana příliš snadno inkasovala, zlepšení ve druhém poločase vedlo pouze ke snížení nabrané ztráty a prohráli jsme 17:19. S Podlázkami jsme měli stejné potíže a poločas jsme prohráli 8:12. Pomohlo však vyztužení obrany a několik rychlých brejků na konci zápasu nám pomohlo zápas zvrátit a vyhrát o jedinou branku 19:18.