Bakovské odvety jsme projeli!

11.05.2019

V sobotu 11.5. jsme jeli do Bakova hájit čelo tabulky pro starší a mladší žáky. Obě družstva měla před bakovskými náskok - starší o 6 branek za podzimní vítězství 25:19 a mladší měli náskok dokonce 14-ti brankový za výhru 18:4, bohužel jsme zároveň jeli ve velmi prořídlých sestavách a moc nadějí jsme si nedávali ani v jediném zápase.

Sokol Bakov - NH Řevnice, mladší žáci 19:18 (9:7)

Branky: Spurný 12, Šupáček 4, Knýbel 2.

V dešti a chladu měli naši pomalejší rozjezd a bez dvou chybějících útočníků dokázali kluci zvýšenou bojovností i přes prohru uhájit 1. místo v tabulce.

Sokol Bakov - NH Řevnice "A", starší žáci 19:11 (11:5)

Branky: Zavadil 7, Palička 4.

Starší žáci na tom byli s absencemi asi nejhůř, chyběl brankář a útočník, a i když bojovali, seč mohli, a ještě 8 minut před koncem zápasu drželi skóre na přijatelných -5 brankách, domácím povedlo zjednodušit hru a překlopili poměr skóre ve svůj prospěch - 38:36.

Sokol Bakov - NH Řevnice "B", starší žáci 26:4 (16:1)

Branky: Knýbel 2, Kolomazník 1, Spurný 1.

Naši mladší se v kategorii starších žáků otrkávají a jejich prohra není žádné překvapení ani neštěstí!

Sokol Bakov - NH Řevnice, dorostenci 25:16 (13:9)

Branky: Adamec 9, Palička 4, Zavadil 3.

V tomto zápase doplnili starší žáky pouze dva dorostenci Adamec s Kolomazníkem, ale hra byla o poznání lepší, hlavně v útoku, kde jsme nemuseli tolik improvizovat, jako v zápase starších žáků.

Sokol Bakov - NH Řevnice, muži 23:18 (8:9)

Branky: Zavadil 9, Hartmann 3, Adamec 3, Knýbel 3.

Naše obrana poslední dobou na fyzicky vyspělejší útok nestačí a bakovští se ani netají vysokými ambicemi na druhou ligu, takže do zápasu dali maximum. My jsme zápas ztratili v prvních 12ti minutách druhého poločasu, kdy se nám do střelby začala vkrádat nervozita.