Bakov přijel v plné polní

22.09.2018

Tradiční soupeř si od nás odvezl více bodů. Hned první zápas starších žáků od 9 hodin byl pro naše barvy velmi těžký, neboť rozhodčí měl zmatek ve vstřelených brankách a místo poločasových 14:11 pro naše áčko starších žáků, oznámil průběžný výsledek 10:12 pro soupeře, který se také divil. Rozhodčí i přes protesty obou družstev trval na svém zápisu a tak naši hoši museli zvýšit úsilí, aby dokázali zvítězit. To se jim povedlo zhruba v 15té minutě druhé půle a zlomený soupeř v závěru zápasu ztratil chuť zápas korigovat. Výsledek sice ošizený o čtyři branky, ale vítězný 25:19.

Mladší žáci celkem hladce porazili bakovské 18:4, dorostenci sice v poločase vedli 11:10, ale ve druhé půli ztratili přesnost ve střelbě a hosté se naopak zlepšili a  zvítězili 23:18. Starší žáci B si moc šancí nedávali a podlehli vyspělejšímu soupeři 7:30. Nakonec muži s trochou dorostenců prohráli o dvě branky 18:20.

Příští sobotu hrají pouze mladší žáci v Podlázkách od 10:00  hodin, sraz pro "všechny" mladší žáky v 8:30 pod házenou.