Pohár starších žáků - Modřany 16.-18.6. s výsledky

16.06.2017

Na Pohár ČR jsme jeli s minimální ambicí, ale podle průběhu a soupeřů naše sebevědomí vzrostlo, bohužel nevyrovnanost našeho kádru se v důležitých okamžicích projevila únavou klíčových hráčů.

V prvním zápase jsme podlehli Žatci 21:18, celou dobu jsme se drželi na dostřel a dokázali srovnat na 16:16, ale pak přišla série zkažených přihrávek a dalších technických chyb včetně neproměněného pokuťáku.

S favorizovaným Újezdem jsme sice dávali hodně branek, ale zároveň jsme v první půli hořeli v obraně i brance. Poločas 11:16. Po přestávce se už obraně dařilo narušovat útočnou hru soupeře a brankář dokázal pochytat spoustu střel. Tři minuty před koncem jsme dokonce srovnali na 20:20. Pak přišlo několik smolných okamžiků, prohráli jsme 21:23.

Se Svinovem nám pomohla bojovnost k prvnímu vítězství. Do stavu 6:6 jsme sice tahali za kratší konec, ale několik vybojovaných míčů nám zajistilo získání rozhodujícího náskoku. Výsledek 15:12.

Druhé vítězství jsme vybojovali nad domácím týmem Modřan. Dlouho jsme se tahali o gól až dva, ale konečně i na nás se usmálo štěstí a vyhráli jsme 15:13.

Osek nad Bečvou nás přestřílel 23:18, nedařilo se nám na žádném postu a když jsme začali dávat branky, přicházeli vzápětí technické chyby... a zas ty přihrávky…

V posledním zápase jsme podlehli i Opatovicím , neboť se na útoku projevila únava z náročného turnaje a obrana fyzickou dispozicí nestačila útoku soupeře. Po poločase 10:11, jsme prohráli 14:21.

Další zápasy dopadly v náš neprospěch a i přes dvě výhry jsme skončili na skóre poslední... Snad příště...