Zájezdem do Podlázek začala naplno jarní sezóna

24.04.2017

K prvním jarním zápasům jsme jeli s družstvy žáků a mužů do Podlázek Dalovic. Vzduch byl sice studený, ale povrch hřiště byl suchý a proto mladší žáci začali s chutí a na úvod sobotního dopoledne zvítězili nad svým soupeřem 22:20. Muži nastříleli stejně branek, ale zvítězili se štěstím jen o jedinou branku, když před tím prohospodařili pětibrankový náskok. V posledním zápase nastoupili starší žáci a těm se bez střelecké opory Marka Humla moc nedařilo trefovat zařízení a obraně neustále utíkali domácí útočníci a převážně se dokázali zapisovat do střelecké listiny. Ještě před přestávkou se však obraz hry začal měnit a Radek Adamec se konečně začal trefovat do sítě, ale obrana potřebovala přestávku a domluvu trenérů, aby začala plnit lépe svou roli. Sice kluci druhou půli vyhráli 6:4, ale domácí si v prvním poločase jednoduše vypracovali dostatečný náskok a vyhráli 16:11.

V neděli se mladší žáci představili tentokrát na domácím hřišti v mistrovském miniturnaji a své dva zápasy vyhráli nejprve nad Bakovem a poté i nad Podlázkami.

Bakov - Řevnice 15:22
Podlázky - Bakov 14:19
Řevnice - Podlázky 15:11