V Modřanské rokli sídlí nejtěžší soupeři

23.09.2017

V Modřanech se domácí radovali jen po zápase dorostenců, na jejichž zkušenější tým naši starší žáci nestačili a podlehli 34:12. Kromě dorostenců jsme však uspěli, přípravka vyhrála 26:6, starší žáci vyhráli 21:9 a muži rovněž vítězně 33:15.

Naše koedukovaná přípravka hrála ve složení: Kolomazník M., Jandusová, Pikal, Nahi, Trnka, Zavadil 18 b, Spurný 5, Šupáček 3. Naši nejmenší si s chutí zahráli a nad hmotnějším soupeřem vyhráli většími dovednostmi.

Souboj starších žáků byl dlouho vyrovnaný výsledkově hlavně zásluhou vychýlené mušky našich střelců, ale od stavu 7:7 už se naši dostali do vedení a svůj náskok pomalu a jistě navyšovali. Konečný výsledek 21:9 pro Řevnice byl více než uspokojivý.

Muži zde chtěli po jarním debaklu napravit trochu svoji reputaci, ale základní setava + náhradní brankář tomu mnoho nenasvědčovala. Naštěstí hned na začátku se několika zákroky blýskl náš brankář a útok hned prvními střelami trefoval do černého. Tím na modřanské padla deka, ze které už se do konce zápasu nevymotali.