Aktualitky

Stalo se, stane se, probíhá...

(nutno kliknout na nadpisy pro více info)

V sobotu hrálo jen družstvo žáků další důležitý zápas pro udržení prvního místa v tabulce. S kluky z Podlázek se trápili půlku prvního poločasu, ale pak se hra obrany zlepšila a od stavu 6:5 se náskok našich uspokojivě navyšoval. Poločas 8:5. V zápase hráli výborně brankáři na obou stranách hřiště, naše družstvo bylo herně vyrovnanější a proto jsme...

Ve čtvrtek 16.5. proběhla výroční členská schůze našeho klubu a kromě zpráv o činnosti a hospodaření, byly zveřejněna i sportovní statistika, kde najde své jméno každý hráč spolu se svými čísly...

V sobotu 11.5. jsme jeli do Bakova hájit čelo tabulky pro starší a mladší žáky. Obě družstva měla před bakovskými náskok - starší o 6 branek za podzimní vítězství 25:19 a mladší měli náskok dokonce 14-ti brankový za výhru 18:4, bohužel jsme zároveň jeli ve velmi prořídlých sestavách a moc nadějí jsme si nedávali ani v jediném zápase.

V rámci mezizemských utkání dospělých Čechy - Morava se pořádají v mládežnických kategoriích klání výběrů jednotlivých oblastí. Vzhledem k tomu, že naše celky hrají špičku středočeské oblasti tvořili naši mladší a starší žáci spolu s Bakováky jádro těchto "reprezentačních" celků.