Aktualitky

Stalo se, stane se, probíhá...

(nutno kliknout na nadpisy pro více info)

Tradiční soupeř si od nás odvezl více bodů. Hned první zápas starších žáků od 9 hodin byl pro naše barvy velmi těžký, neboť rozhodčí měl zmatek ve vstřelených brankách a místo poločasových 14:11 pro naše áčko starších žáků, oznámil průběžný výsledek 10:12 pro soupeře, který se také divil. Rozhodčí i přes protesty obou družstev trval na svém zápisu...

V Čakovicích v úvodním zápase nastoupilo družstvo starších žáků "A" oslabeno o brankáře Pokorného, který dobíral antibiotika a do branky se musel postavit obránce Kočí, ale ten bez větších potíží obstál a pomohl k vítězství 29:14.

Starší žáci se proti sobě postavili na tréninku a předehráli tak svůj první mistrák tohoto ročníku. Zápas měl povahu přátelského utkání a "Áčko" porazilo "Béčko" pouze o branku 15:14. Branky střílely: Zavadil 10, Šupáček 7, Palička 4, Spurný 4, Šmaus 3, Hochmal 1.

A je tu rozpis na podzimní část ročníku 2018/19, do kterého vstupujeme s pěti družstvy. Mladší žáci budou zkoušet hrát o kategorii výš, neboť jsme přihlásili dvě družstva starších žáků, silnější bude družstvo dorostenců, kteří mohou rovněž směle měřit síly se silnějšími soupeři v dresech mužů.