Aktualitky

Stalo se, stane se, probíhá...

(nutno kliknout na nadpisy pro více info)

V sobotu hráli naši mladší žáci v Modřanech a zápas prohráli jen těsně 9:10. Druholigoví borci hráli v Žatci a trochu se jim nepovedl vstup do hry. Hlavně v útoku, ktery skóroval až v deváté minutě. Obrana s brankářem do té doby povolili domácím pouze dvě branky. Do poločasu jsme srovnali na 7:7. Ve druhé půli jsme se o vedení...

V sobotu startujeme, mladší žáci jedou do Modřan a druholigoví borci jedou v neděli do Žatce, kde začínají už v 9:30! Fíjó! Tak to mi hlava nebere...! Rozpisy jsou v rozpisech, odsud brzy zmizí...

Aprílové Velikonoce proběhly Řevnicemi. Na konci tradiční koledy jsem měl na hodinkách 20 000 kroků, děkujeme všem příznivcům za bohatou výslužku... "Dejte koruny! Koupíme si meruny!"