Mistrovství ČR mladších žáků v Žatci 23.-25.6.2017 - výsledky

25.06.2017

Mistrovství České republiky mladších žáků, tedy družstev, která vyhrála celoroční oblastní soutěže, se konalo opět po roce v Žatci. A my jsme se ho zúčastnili již po druhé za sebou, i když s pozměněným týmem.

V prvním pátečním zápase jsme narazili na favorita mistrovství, tým Božkova a prohráli jsme 8:23. Naše hra sice nebyla špatná, ale proti mnohem fyzicky silnějšímu týmu jsme neměli naději, přesto mohli všichni hráči více zabojovat, spoustu míčů jsme odevzdali zcela zadarmo.

Po obědě jsme vyhráli s Jihlavou 21:7, HURÁ! Na hřiště se dostali všichni hráči a tentokrát se bojovalo o každý míč.

V sobotu ráno jsme odehráli do stavu 7:7 vyrovnaný souboj se Studénkou, ale pak se náš útok nedokázal 20 minut prosadit a Studénka zvítězila 12:9.

A bohužel jsme prohráli i druhé sobotní utkání s domácím Žatcem. V poločase pouze o gól 8:9, ale ve druhé půli jsme dali jenom dvě branky a výsledek 10:13 byl na světě...

V sobotu se ještě od 20:00 hrálo výběrové utkání Západ - Východ a za Západ nastoupilo 7 našich hráčů, resp. kompletní tým těch, kteří si do té doby moc nezahráli. A naši se velkou měrou podíleli na vítězství Západu 10:8.

V neděli v posledním zápase se rovněž nepodařilo zvítězit. V poločase ještě 7:7, ale ve druhém už zase padla na útok těžká deka a Podhorák vyhrál 18:10. Nakonec si odvážíme 5. místo.

Při vyhlašování zaznělo "NH Řevnice" hned několikrát, kromě 5. místa, ještě u jmen tří nejmladších hráčů, nejužitečnějšího hráče týmu, kterým byl Jedna Kočí a třetího nejlepšího střelce Vojty Zavadila.