Dorostenci a starší žáci byli na střelnici

02.06.2018

V sobotu se odehráli poslední zápasy soutěžního ročníku 2017/18 a kromě mužů si všechna družstva svá postavení upevnila nebo zlepšila. Naši nejmladší si v pohodě dokráčeli pro další vítězství po poločase 8:1 skončilo jejich utkání 18:12. Za to starší žáci nadělili těm ze Spojů Praha pěknou nálož gólů a zvítězili v poměru 36:2, a pak ještě jednou za dorostence měli na střelnici o 10 minut déle a výsledek se střelecky zlepšil na 42:12.

Muži sice měli minimálně na bod, ale na konci zápasu střelci zazdili několik šancí a přenechali Spojařům závěrečné druhé místo a nám zbyl bronz díky výsledku 14:15.

Starší žáci skončili v soutěži druzí a tudíž jedou ve dnech 15.-17.6. na Pohár ČR do Kyšic,  mladší žáci svou soutěž suverénně vyhráli a jedou na Mistrovství ČR ve dnech 22.-24.6. do Brna na hřiště Drakenu.