V Litvínové jsme se nesrovnali s mokrým terénem a podhuštěnou mičudou

15.10.2023

K poslednímu venkovnímu zápasu II. ligy jsme jeli do Litvínova a už když jsme se blížili, viděli jsme, do čeho jedeme. Studený déšť, louže a podhuštěný míč našemu improvizovanému útoku vůbec nešmakoval a první poločas se nedokázal prosadit proti aktivně hrající obraně. Šest branek za poločas bylo skutečně málo, zvlášť, když domácí útok úspěšně zakončoval. Ve druhé půli už se útok troch chytil, ale to nestačilo, neboť naše obrana s brankářem byla často v roli pozorovatelů a branky jsme dostávali až příliš jednoduše. Domácí vyhráli celkem v pohodě 26:17 po poločase 13:6. My jsme se pevně usadili na dně tabulky a i před posledními zápasy je jasné, že v této pozici přezimujeme. Snad se nám v zimní pauze uzdraví všichni čtyři zranění útočníci, na které jsme spoléhali před začátkem soutěže.

Starší žáci prohráli ve Staré Huti po boji

Starší žáci se ve Staré Huti nedokázali prosadit v útoku a udělali tak ze zápasu vyrovnaný boj v jehož koncovce měli domácí navrch a porazili naše kluky o dvě branky.