V posledním víkendovém dvoukole nás navštívily týmy z druhé půlky tabulky

22.10.2023
V sobotu přijelo béčko Tymákova, které se také potýká se sběrem bodů a občas výsledkově vybouchne. My jsme cítili šanci a na začátku jsme se dostali do vedení 6:4, ale to netrvalo dlouho a hosté průběh zápasu otočili a až do poločasu si udrželi jednobrankový náskok, tedy 11:12. Druhý poločas jsme dokázali srovnat do stavu 14:14, tento stav chvíli vydržel, neboť útoky ztrácely na obou stranách, ale byli jsme to my, kdo se dostal do vedení chvílemi dvoubrankového a v konci jsme vedli 23:21 a měli jsme dva pokusy na dohrání zápasu a ten druhý nam vyšel. První body potěšily.

V neděli se na nás chystaly Všenice. Ty se pohybují kolem středu tabulky a bylo na nich vidět, že si chtějí odvézt oba body. Nám nevyšel úvod zápasu a prohrávali jsme už 0:4 a toto manko jsme se pokoušeli dohnat až do konce zápasu. To se povedlo a urvali jsme bod za remízu 22:22.