Aktualitky

Stalo se, stane se, probíhá...

(nutno kliknout na nadpisy pro více info)

Družstvo mužů se zúčastnilo halového turnaje, který pořádaly Spoje Praha. V prvním zápase kluci porazili 14:11 tým Valdagang, což je parta kamarádů házenkářů napříč kluby. Ve druhém jsme, bohužel, podlehli domácímu Áčku 14:16. Ve třetím zápase jsme porazili Čakovice 13:8. V předposledním zápase jsme se utkali s Béčkem domácích, za které nastupovali...

Starší žáci se zúčastnili základního kola zimního halového turnaje. V prvním zápase prohráli bohužel o gól Čakovicemi 6:7, potom vyhráli s Bakovem 19:15 a s béčkem Čakovic 12:6. Se Starou Hutí se naši dlouho drželi na dostřel dvou branek, ale na konec podlehli 16:21. Berou tedy bronz.

V sobotu přijelo béčko Tymákova, které se také potýká se sběrem bodů a občas výsledkově vybouchne. My jsme cítili šanci a na začátku jsme se dostali do vedení 6:4, ale to netrvalo dlouho a hosté průběh zápasu otočili a až do poločasu si udrželi jednobrankový náskok, tedy 11:12. Druhý poločas jsme dokázali srovnat do stavu 14:14, tento stav chvíli...